Kariéra

NAKIT, s. p. je dynamicky rostoucí firma, která svým zaměstnancům umožňuje uplatnění nápadů, kreativních myšlenek a poskytuje prostor pro přijímání nových výzev a rozvoj. Jsme společností, která pracuje na ICT projektech pro složky ministerstva vnitra a přináší tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým činnostem.

Specialista rozvoje komunikačních sítí

Hledáme nového fajn kolegu do oddělení Radiokomunikací.

Co vás čeká:

  • integrace nových radiokomunikačních technologií do Integrované telekomunikační sítě MV ČR (technické zpracování, nastavení konfigurace)
  • zpracování návrhů technického řešení síťových otázek, posuzování kompatibility jednotlivých použitých systémů a priorit a jejich zařazení do investiční výstavby
  • koordinace činností při výstavbě radiokomunikačních sítí
  • kontrola průběhu výstavby radiokomunikačních sítí včetně vyhodnocení a zobecnění výsledků výstavby
  • analýza požadavků na nové radiokomunikační služby
  • návrhy na úpravy technologií, přípravy návrhů na jejich realizaci
  • zpracování podkladů pro zadávací dokumentaci veřejných zakázek a přeúčtování
  • spolupráce na radioplánování pro mikrovlnné spoje a radiokomunikační sítě

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • vzdělání min. SŠ technického zaměření, praxe 5+ let
  • pokročilá znalost MS Office
  • znalost AJ - čtení, porozumění
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • zkušenosti s oblasti rozvoje (provozu) mobilních digitálních radiokomunikačních sítí

Co vám můžeme nabídnout:

  • nástup možný ihned
  • moderní, klidné pracoviště v dobře dostupné části Prahy - Vršovice
  • zajímavou, zodpovědnou náplň práce i finanční ohodnocení
  • pestou nabídku benefitů (téměř plně hrazené stravenky, sick days, 25 dní dovolené, flexibilní pracovní dodu a řadu dalších atd.)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, možnost občasné práce z domova, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

NAKIT, s. p.

Kontakt

Pavel Šteňko
Přejít nahoru