Kariéra

NAKIT, s. p. je dynamicky rostoucí firma, která svým zaměstnancům umožňuje uplatnění nápadů, kreativních myšlenek a poskytuje prostor pro přijímání nových výzev a rozvoj.
Jsme společností, která pracuje na ICT projektech pro složky ministerstva vnitra a přinášíme tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým projektům a činnostem.

Manažer/ka projektů

Máte energii, baví Vás plánovat, organizovat, řídit tým a mít výsledky? Těší Vás, když se stále něco děje a nejdete si to do práce pouze "odsedět"? Rozšiřujeme naše aktivity, proto hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici Manažer/ka projektů.

Co Vás čeká a nemine:

  • Řízení projektů ve všech fázích
  • Vedení projektové dokumentace, nákladů, reporting, zodpovědnost za kvalitu provedení
  • Organizace projektových schůzek, řízení realizačního projektového týmu
  • Sledování a řízení rizik projektu
  • Dohled a koordinace veřejných zakázek v rámci daného projektu
  • Zajištění fakturací (případně jejich částí) v souladu s harmonogramem projektu a platnou smlouvou
  • Vytvoření a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníkem
  • Identifikace dalších obchodních příležitostí a spolupráce na jejich rozvoji

Co potřebujete mít a znát:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxi v projektovém řízení s více dodavateli (projektový manažer) – alespoň 3 roky
  • Prokazatelnou zkušenost s realizací projektů v oblasti ICT (alespoň 2 projekty)
  • Znalost projektové metodiky PMI nebo Prince 2 výhodou
  • Znalost státní správy (eGovernmentu) výhodou
  • Velmi dobrou znalost práce na PC a práce s MS Office
  • Znalost práce v MS Project, SharePoint výhodou
  • Pečlivost a důslednost
  • Organizační a komunikační dovednosti, týmovost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Perspektivní, různorodou práci v unikátní ICT firmě
  • Stabilní zázemí, podporu, zajímavé odměňování
  • Další profesní rozvoj, osobní, kariérový růst
  • Řadu atraktivních benefitů (flexibilní pracovní doba, sick days, téměř plně hrazené stravenky zaměstnavatelem, 25 dní dovolené, poukázky na všechno možné, školení atd.)
  • Příjemné klidné pracoviště v širším centru Prahy - Vršovice, žádný open space tu nemáme :-)
  • Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickday, firemní akce

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

NAKIT, s. p.

Kontakt

Pavel Šteňko
Přejít nahoru