Kariéra

NAKIT, s. p. je dynamicky rostoucí firma, která svým zaměstnancům umožňuje uplatnění nápadů, kreativních myšlenek a poskytuje prostor pro přijímání nových výzev a rozvoj.
Jsme společností, která pracuje na ICT projektech pro složky Ministerstva vnitra a přinášíme tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým projektům a činnostem.

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ARCHITEKTURY IT

Pro naše oddělení Architektury IT vybíráme šéfa nebo šéfovou, který/á se stane nejen platným členem našeho technického týmu, ale bude schopen/na koncepčního přístupu k problematice IT architektury včetně enterprise a solution architektury existujících i budoucích IT systémů a řešení.

Na této pozici vás čeká komplexní činnost při realizaci nových návrhů IT struktury i realizaci úprav existujících, zodpovědnost za volbu použitých technologií, vedení a inspirování lidí kolem vás nevyjímaje.

Vaše předpoklady pro naši budoucí spolupráci jsou:

• dobré dlouhodobé výsledky ve vedení lidí, schopnosti leadera
• zkušenosti s rozvojem, správou a modernizací IT systémů, řešení IT infrastruktury
• vzdělání v elektrotechnickém nebo příbuzném oboru s několikaletou praxí
• znalosti nástrojů v oblasti architektury, řidičský průkaz, AJ alespoň úrovně A2

NAKIT jako státní podnik přináší do zaměstnaneckého vztahu dlouhodobou stabilitu, kterou rozšiřuje o prostor pro profesní i osobní růst díky projektům, které nejen ve spolupráci se státní správou zajišťuje. Propojení státního a komerčního světa je hodnotou, na kterou jsme patřičně hrdi.

V mnohých případech řešíme projekty s dopadem na celou republiku a její občany, vedle projektů menších, technologicky sofistikovaných, ruku v ruce s legislativou i bezpečnostními aspekty.

Vám nabízíme nejenom zajímavou a smysluplnou práci a za ni adekvátní odměnu, ale také profesní i osobní růst.

Těšíme se, až vás poznáme osobně.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

NAKIT, s. p.

 

Kontakt

NAKIT, s. p.
Přejít nahoru