Kariéra

NAKIT, s. p. je dynamicky rostoucí firma, která svým zaměstnancům umožňuje uplatnění nápadů, kreativních myšlenek a poskytuje prostor pro přijímání nových výzev a rozvoj.
Jsme společností, která pracuje na ICT projektech pro složky ministerstva vnitra a přinášíme tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým projektům a činnostem.

Linux Administrátor / Administrátor bezpečnostních nástrojů

Navrhujeme, implementujeme a řídíme bezpečnost systémů českého eGovernmentu, které jsou jedinečné a mají celorepublikový rozsah.
Chcete se podílet na stavbě a provozu bezpečnostní části Dohledového centra eGovernmentu, základních registrů či jiných celostátních systémů? Troufnete si spolupracovat při nastavování bezpečnostních systémů pro krizové řízení státu?
Zapojte se do našeho týmu a dostanete jedinečnou příležitost podílet se na zvyšování kybernetické bezpečnosti kritických a významných systémů ČR.

Náplň vaší práce bude:

• zajištění provozu a rozvoje bezpečnostních nástrojů (scannery zranitelností, nástroje pro analýzu síťového provozu, SIEM atd.) – participace na návrhu, testování a nasazení spolu s dodavateli
• odpovědnost za běh a údržbu všech komponentních částí s podporou dodavatelů
• optimalizace aplikačních či infrastrukturních parametrů nástrojů, interních komponent a integračních rozhraní
• podílení se na tvorbě bezpečnostní dokumentace pro využívání a údržbu nástrojů
• zvládání případů selhání HW i SW při provozu a analyzování příčin včetně jejich dokumentace
• úzká spolupráce s dodavateli technologií

Bude se vám hodit:

• zájem a orientace v oblasti bezpečnosti a bezpečnostních technologií
• dobrá znalost správy Linux systémů
• analytické a dokumentační schopnosti
• zkušenosti se správou SIEM výhodou

Nabízíme:

• hlavní pracovní poměr v perspektivní společnosti se stabilním zázemím
• možnost podílet se na zvyšování bezpečnosti unikátních státních systémů s přístupem k moderním technologiím
• získání osobních bezpečnostních certifikací a účast na školeních v oblasti bezpečnosti
• motivační finanční ohodnocení
• balíček zaměstnaneckých výhod jako například 25 dní dovolené, 3 sick days, flexibilní pracovní doba a další finanční i nefinanční benefity

Těšíme se na váš životopis!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickday

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

NAKIT, s. p.

Kontakt

Honza Hanzálek
Přejít nahoru