Kariéra

NAKIT, s. p. je dynamicky rostoucí firma, která svým zaměstnancům umožňuje uplatnění nápadů, kreativních myšlenek a poskytuje prostor pro přijímání nových výzev a rozvoj.
Jsme společností, která pracuje na ICT projektech pro složky Ministerstva vnitra a přinášíme tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým projektům a činnostem.

VÝVOJ IT – VEDOUCÍ CELÉHO ODBORU

V současné době má na starosti odbor Vývoj IT přímo sekční ředitel. Plánujeme rozdělení kompetencí a kooperaci s odděleními Vývoje, Analýz a procesů a Testování.

Proto hledáme nového leadera, který zaštítí tato oddělení a ujme se realizace ICT projektů a konzultačních služeb, které jsou zadávány ze strany orgánů a organizací veřejné správy.

Naše představa o vás, vašich schopnostech a dovednostech

- Máte víceletou praxi ve vývoji, se znalostí „agile“ principů vývoje a release managementu.
- Máte znalost programovacích jazyků, frameworků, SQL a databázových modelů v praktické aplikaci.
- Stejně tak více let působíte v manažerské roli a máte zkušenosti s vedením týmů i projektů. Spokojenost kolegů je pro vás stejně důležitá, jako spokojenost zákazníků.
- Zkušenosti s projekty, ideálně ve státní správě, budou pro vás v této pozici výhodou. Bude se vás týkat jejich zajištění od analýz, přes reporting, až po kontrolu rozpočtů.

NAKIT jako státní podnik

přináší do zaměstnaneckého vztahu dlouhodobou stabilitu, kterou rozšiřuje o prostor pro profesní i osobní růst díky projektům, které nejen ve spolupráci se státní správou zajišťuje. Propojení státního a komerčního světa je hodnotou, na kterou jsme patřičně hrdi.

V mnohých případech řešíme projekty s dopadem na celou republiku a její občany, vedle těch menších, technologicky sofistikovaných, ruku v ruce s legislativou i bezpečnostními aspekty.

Vám nabízíme

nejen zajímavou a smysluplnou práci a za ni adekvátní odměnu, ale také prostor pro seberealizaci a získávání nových zkušeností.

Těšíme se,

až vás poznáme osobně.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

NAKIT, s. p.

 

Kontakt

NAKIT, s. p.
Přejít nahoru