Kariéra

Práce, která má smysl a budoucnost

NAKIT, s. p. je dynamicky rostoucí firma, která svým zaměstnancům umožňuje uplatnění nápadů, kreativních myšlenek a poskytuje prostor pro přijímání nových výzev a rozvoj.
Jsme společností, která pracuje na ICT projektech pro složky Ministerstva vnitra a přinášíme tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým projektům a činnostem.

Asistent/ka recepce

Jste komunikativní, pečlivý/á, máte rád/a každodenní kontakt s lidmi, kterým můžete být nápomocni a být tím prvním, s kým se naši partneři a zaměstnanci v naší firmě potkají? Pokud ano, máme pro Vás možnost stát se členem našeho týmu asistentů/tek, kteří zajišťují provoz a plynulý chod naší recepce. Těšíme se na Vás a rádi Vás poznáme osobně!

Co o své práci prozradila naše asistentka Zuzka?

Jako asistentka na recepci vykonávám nejen činnosti, které by člověk od takové pozice očekával, ale naučila jsem se zde i mnoho nového, jako je například práce se spisovou službou Ginis, obsluhuji datovou schránku, starám se o distribuci dokumentů, popřípadě přímo odesílám datové zprávy.

Dále zajišťuji zprostředkování oběhu spisů a dokumentů v rámci firmy, zakládání a uchování běžných písemností a samozřejmě vyřizování telefonických hovorů a došlé pošty.

V rámci zajištění plynulého chodu kanceláří a firemních prostor zpracovávám objednávky kancelářských potřeb, hlídám skladové zásoby a starám se i o provoz zasedacích místností.

Pro práci recepční je samozřejmostí každodenní kontakt s lidmi, zajištění jejich požadavků, vstřícnost a ochota. Mám zde skvělé kolegy se kterými si vždy vyjdeme vstříc, dobrá nálada je pro nás samozřejmostí a na nového kolegu či kolegyni, která nám se vším pomůže se moc těšíme!

Co u nás určitě uplatníte?

Znalost MS Word a českého jazyka – bude testováno na zadaném příkladu. Celkovou uživatelskou znalost práce s PC a samozřejmě samostatný přístup k zadaným úkolům, pečlivost, zodpovědnost a profesionální vystupování.

V "NAKIT" se můžete těšit na:

• Klidné pracovní prostředí s dobrou dostupností.
• Zkrácená pracovní doba plného úvazku na 37,5 hod./týden.
• Pět týdnů dovolené, další volno v podobě sick days a pro rodiče ještě něco navíc.
• Příspěvek na stravenky je u nás vyšší než 80%.
• Kromě „Flexi Passů“ Vám rádi přispějeme také na „životko“ nebo „penzijko“.
• Mzda není řízena tabulkami státní správy a máme k ní i bonusy :-)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

NAKIT, s. p.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

NAKIT, s. p.