Kariéra

NAKIT, s. p. je dynamicky rostoucí firma, která svým zaměstnancům umožňuje uplatnění nápadů, kreativních myšlenek a poskytuje prostor pro přijímání nových výzev a rozvoj.
Jsme společností, která pracuje na ICT projektech pro složky Ministerstva vnitra a přinášíme tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým projektům a činnostem.

REFERENT/KA ŘÍZENÍ POŽADAVKŮ: Nákup a veřejné zakázky

Chcete se realizovat a dál rozvíjet v oblasti nákupu a veřejných zakázek? Jste pečlivý a systematický typ člověka? Baví Vás administrativa a v papírech máte vždy pořádek? Pokud ano, je tato pozice přesně pro Vás a rádi se s Vámi setkáme osobně!

Oddělení, do kterého hledáme nového kolegu nebo kolegyni, má na starost realizaci veškerých zadávacích řízení, jejichž cílem je výběr vhodného dodavatele pro poskytování poptávaných dodávek nebo služeb.

Vaší hlavní náplní pak bude realizace nákupních poptávek v nižších cenových objemech (do 500 tis. Kč) dle interních předpisů. Budete spolupracovat s interním klientem za účelem řešení jeho nákupních potřeb – příjem a posouzení požadavku interního klienta, zapracování do vzorových dokumentů, spolupráce při vystavení objednávky a při výběru nejvhodnějšího dodavatele.

Co o pozici prozradila naše kolegyně Veronika?

Jako referent řízení požadavků mám na starost přípravu a průběh cenových poptávek. Jedná se konkrétně o komunikaci s interním zákazníkem, zpracování požadavků, přípravu podkladů, výzvy k podání nabídek, dále pak jejich posouzení a hodnocení.
Zveřejňuji smlouvy a objednávky v Registru smluv a provádím jejich archivaci. Rovněž pracuji ve spisové službě GINIS. Práce mě přinesla zlepšení znalostí v oboru a dosavadních dovedností v MS Office (word, excel). Jinak bylo vše úplně nové a spoustu věcí jsem se za pomoci mých kolegů učila od základů, díky tomu mám nyní nové zkušenosti a znalosti ze světa veřejných zakázek.
Jsme fajn kolektiv, vždy si vyjdeme se vším vstříc a na novou posilu se moc těšíme! :-)

V "NAKIT" se můžete těšit na:

- Klidné pracovní prostředí s dobrou dostupností.
- Zkrácená pracovní doba plného úvazku na 37,5 hod./týden.
- Možnost podílet se na projektech, které mají vliv na chod státu a všechny jeho obyvatele.
- Pět týdnů dovolené, další volno v podobě sick days a pro rodiče ještě něco navíc.
- Příspěvek na stravenky je u nás vyšší než 80 %.
- Kromě „Flexi Passů“ Vám rádi přispějeme také na „životko“ nebo „penzijko“.
- Mobilní telefon a PC jsou u nás samozřejmostí.
- Mzda není řízena tabulkami státní správy a máme k ní i bonusy :-)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

NAKIT, s. p.

Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

NAKIT, s. p.
Jakub Preis
Přejít nahoru