Kariéra

Práce, která má smysl a budoucnost

NAKIT je firma, která pracuje na ICT projektech pro složky Ministerstva vnitra a nabízí tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým projektům a činnostem.

ICT PROCESNÍ MANAGEMENT @NAKIT

Naše projekty mají dopad na každého člověka v České republice a vy se můžete přímo podílet na zajištění jejich hladkého průběhu v oddělení Service Delivery Management. Na práci s takovým dopadem si jinde moc nesáhnete :)

Zabývat se budete

procesy s přehledem nad celou firmou.
Budete v kontaktu s kolegy z různých oddělení a vaší doménou bude modelování procesů a centrální správa souvisejících metodik tak, aby byly v souladu s platnými předpisy. Nemine vás také kontrola ISO procesů a archivace.

Aby vám šla práce hezky od ruky

potřebujete být silní v komunikaci i v systémové práci.
Takže pokud vás baví mluvit, naslouchat, vyjednávat, jste asertivní, rádi přinášíte nové myšlenky a jste kamarádi s Excelem a nástroji pro agendu procesů, můžete být „náš člověk“.

Vaší výhodou navíc je:

- praktická znalost návrhu, zavádění ITIL a optimalizace procesů
- zkušenost s dlouhodobým zlepšováním služeb

V NAKITu se můžete těšit nejen na výplatu :)

Máme u nás partu odborníků v zajímavých projektech, čtvrtletní a roční odměny, najdou se i stravenky, benefitní karta, flexibilní pracovní doba a dost volna během roku. Jsme pohodový kolektiv, férovost a otevřenost je nám vlastní a těšíme se na posilu.

Tak se nám ozvěte

a můžete se potkat s naší šéfkou Janou osobně.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays, individuální rozvržení pracovní doby

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

NAKIT, s. p.

 

Kontakt

NAKIT, s. p.