Kariéra

Práce, která má smysl a budoucnost

NAKIT je firma, která pracuje na ICT projektech pro složky Ministerstva vnitra a nabízí tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým a jedinečným projektům a činnostem.

LINUX(UNIX) – RedHat specialista

Máte zkušenosti s administrací systému Linux a umíte programovat pomocí skriptovacích jazyků?

Mrkněte se na to, co vás u nás čeká.

Vaše pracovní náplň:

- Implementace a správa Linux (RedHat, Centos, SUSE)
- Zpracování požadavků a troubleshooting
- Údržba IT infrastruktury, včetně upgradů operačního systému
- Práce na projektech (CMS, DCeGOV a další)
- Správa služeb DNS, NTP, LDAP, PostFix
- Spolupráce při tvorbě architektury
- Držení pohotovosti (po zapracování do týmu)

Budete potřebovat:

- Pokročilou znalost systému Linux (RedHat, Centos, SUSE)
- Znalost skriptovacího jazyka
- Orientaci v sítích a síťových technologií
- Zkušenosti s virtualizací RedHat (RHEV, oVirt)
- Zkušenosti se správou SELinux
- Certifikace RHCSA , RHCE, RHCA výhodou

Za dobrou spolupráci vám rádi nabídneme:

- Fixní mzdu a čtvrtletní a roční bonusy
- Firemní notebook a mobilní telefon + tarif (včetně dat)
- Klouzavou pracovní dobu a možnost HomeOffice
- Zkrácený fond pracovní doby 7,5h
- 5 týdnů dovolené
- Stravenky
- Příspěvek na penzijní/životní pojištění, dovolenou, kulturu
- Školení včetně certifikace + možnost výuky AJ v pracovní době
- 3 dny SickDays
- Firemní akce

Technologické znalosti, které se hodí:

- Virtualizační platformy VMware, RedHat, Hyper-V
- Znalost serverové platformy HPE, DELL, Cisco, IBM
- Znalost storage platforem: HPE 3PAR, DELL EMC, IBM
- Znalost switching a IP routing
- Zkušenosti s Ansible

Těšíme se na vaše CV

a možnost osobního setkání.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

NAKIT, s. p.

Kontakt

Honza Hanzálek