Kariéra

Práce, která má smysl a budoucnost

NAKIT je firma, která pracuje na ICT projektech pro složky Ministerstva vnitra a nabízí tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým a jedinečným projektům a činnostem.

Správa neveřejné radiokomunikační sítě

Jsme státní podnik a můžeme tak řešit zajímavé neveřejné projekty, které mají přímý dopad na lidi v naší zemi. Budoucí kolega se bude podílet na zajištění provozu a bezpečnosti komunikací pro integrovaný záchranný systém.

Hledáme toho, kdo se vyzná v komunikačních IP technologiích, dokáže pracovat samostatně, vidí věci v souvislostech a umí pracovat systematicky. Pokud vám navíc nevadí cestování po celé republice, jste ten, koho mezi sebou chceme.

Co se vám pro práci u nás bude hodit?

Určitě u nás využijete znalost komunikačních a informačních technologií, vyhlášku 50/78 Sb. §6, ŘP a pokud vám nejsou cizí znalosti přenosové technologie, máte body navíc.

A co za to?

Můžeme vám nabídnout flexibilní pracovní dobu, cestování po celé republice, poctivou výplatu (mzda se neřídí tabulkami státní správy), 25 dní dovolené, 3 sick days a pro rodiče další dva dny volna navíc. Přispějeme vám i na penzijko nebo životko a klasikou jsou stravenky.

Pokud jste dočetli až sem a zajímá vás víc, pojďme se potkat osobně!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, zdravotní volno/sickdays

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

NAKIT, s. p.

 

Kontakt

NAKIT, s. p.
Zuzana Puchernová