Kariéra

Práce, která má smysl a budoucnost

NAKIT je firma, která pracuje na ICT projektech pro složky Ministerstva vnitra a nabízí tak spoustu možností dostat se k velice zajímavým a jedinečným projektům a činnostem.

NAKIT – vedoucí Samostatného oddělení interního auditu

Jako státní podnik zřízený Ministerstvem vnitra máme na starosti péči o kritickou infrastrukturu našeho státu, zabýváme se například kyberbezpečností, digitalizací a projekty s dopadem na občany celé republiky.
Naše činnost se neobejde bez oddělení interního auditu, do kterého hledáme vedení pro dvoučlenný tým.

Budete se u nás zabývat výkonem a supervizí auditů,

kterými zajistíte nezávislou a poradenskou činnost zaměřenou na zdokonalování procesů.
S tím související vyhodnocování a ujišťování o plnění cílů NAKITu, efektivnosti, spolehlivosti finančního výkaznictví a návrhů efektivnějších řešení. To vše v souladu s interními předpisy, dokumentací a platnou legislativou.
Plány sestavení a vyhodnocení těchto činností budou ve vaší kompetenci. Stejně tak participace při definování strategických záměrů formou poradenství našemu vedení.
Součástí vaší práce bude i komunikace s kontrolními a externími auditními orgány, ředitelem podniku, výborem pro audit a dozorčí radou.

Odborně způsobilým je ten, kdo je bezúhonný s vysokoškolským vzděláním a nejméně 2 letou zkušeností ve výkonné řídící funkci ve společnosti, která působí ve stejném či obdobném odvětví jako NAKIT, nebo byl odpovědným za výkon funkce řízení rizik, protikorupčních a Compliance programů, vyhodnocování souladu činností s právními předpisy, vnitřního auditu nebo pojistně matematické funkce nebo jiné obdobné funkce.
Výhodou je, pokud uchazeč je nebo byl statutárním auditorem nebo osobou, jejíž znalosti anebo dosavadní praxe v oblasti účetnictví zajišťují předpoklad řádného výkonu vedoucího interního auditu. Preferujeme uchazeče s bezpečnostní prověrkou.

Oceníme vaše znalosti Mezinárodního rámce profesní praxe interního auditu,

spolupráci s Českým institutem interních auditorů a orgány státní správy a samosprávy.
Využijete u nás zkušenosti z vedení malého týmu, dobré komunikační a argumentační schopnosti, ale také analytické myšlení a radost při práci s čísly a administrativou.

Budeme se těšit na váš motivační dopis, životopis

a možnost potkat se na společné schůzce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Kodaňská 1441/46, 101 00  Praha-Vršovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Zadavatel

NAKIT, s. p.

 

Kontakt

NAKIT, s. p.
Honza Hanzálek